Érdtől a 31 lámpás Nemesborzováig
24 lámpatestől közel kilencezerig: 2013 és 2024 között minden évben adtunk át projektet.
Referenciatérkép
91 magyarországi település a térképen
Vigye az egeret egy pont fölé, vagy koppintson rá: megjelenik a település neve, a korszerűsített lámpatestek száma, az éves megtakarítás és az átadás éve. A listában a településre kattintva a térkép is kiemeli.
Teljes lista
Település, lámpatest, megtakarítás, átadás
Ugyanazok az adatok, amelyeket a GREP a nyilvános referenciatérképén közöl. A fejlécre kattintva rendezhető, a mezőbe írva szűrhető.
| Település | Lámpatest | kWh/év | tCO₂/év | Átadás |
|---|---|---|---|---|
| Érd | 8 767 | 933 953 | 352,7 | 2016 |
| Gyöngyös | 3 191 | – | – | 2020 |
| Jászapáti | 1 862 | 200 991 | 62,0 | 2023 |
| Bátonyterenye | 1 658 | 401 458 | 151,7 | 2016 |
| Lajosmizse | 1 583 | – | – | 2023 |
| Pilisvörösvár | 1 567 | 320 059 | 120,9 | 2023 |
| Solymár | 1 390 | 288 687 | 109,0 | 2021 |
| Fehérgyarmat | 1 328 | 295 378 | 104,9 | 2021 |
| Komló | 1 048 | – | – | 2011 |
| Füzesabony | 929 | 181 740 | 68,6 | 2023 |
| Nyírtelek | 846 | 153 161 | 60,6 | 2021 |
| Újkígyós | 778 | 74 739 | 39,6 | 2022 |
| Nyírmada | 632 | 87 954 | 38,3 | 2022 |
| Nagyhalász | 631 | 132 010 | 49,6 | 2022 |
| Nyírbogát | 618 | 97 629 | 37,1 | 2022 |
| Békésszentandrás | 602 | 104 705 | 39,5 | 2023 |
| Kocsord | 533 | 86 853 | 35,7 | 2022 |
| Hort | 527 | 89 542 | 33,8 | 2019 |
| Tunyogmatolcs | 479 | – | – | 2024 |
| Szilvásvárad | 434 | – | – | 2024 |
| Újhartyán | 433 | 59 498 | 22,5 | 2017 |
| Vaja | 413 | 65 163 | 27,8 | 2022 |
| Pétervására | 382 | 72 445 | 27,4 | 2019 |
| Ábrahámhegy | 343 | 60 060 | 22,7 | 2020 |
| Gyöngyöstarján | 340 | 81 275 | 30,7 | 2017 |
| Ajak | 335 | 59 498 | 22,5 | 2020 |
| Jánkmajtis | 334 | 68 862 | 33,0 | 2023 |
| Tuzsér | 325 | 45 425 | 17,1 | 2019 |
| Pátroha | 320 | 42 860 | 16,2 | 2020 |
| Tiszakarád | 318 | 54 163 | 20,5 | 2019 |
| Pusztadobos | 312 | 59 714 | 22,6 | 2020 |
| Szabadkígyós | 307 | – | – | 2024 |
| Mátraverebély | 306 | 22 020 | 8,3 | 2017 |
| Buj | 302 | 38 718 | 14,6 | 2019 |
| Nagyvarsány | 299 | 53 381 | 19,7 | 2023 |
| Kakucs | 290 | 43 853 | 16,6 | 2019 |
| Perbál | 290 | 42 546 | 15,4 | 2018 |
| Sajókaza | 287 | 48 118 | 20,3 | 2022 |
| Karcsa | 284 | 20 321 | 10,6 | 2022 |
| Tiszatelek | 256 | 39 005 | 15,4 | 2020 |
| Nyírgelse | 251 | 38 618 | 15,3 | 2021 |
| Nyírvasvári | 249 | 33 798 | 13,0 | 2023 |
| Piricse | 240 | 45 972 | 18,8 | 2022 |
| Gyulaháza | 220 | 31 884 | 12,0 | 2020 |
| Pilisjászfalu | 215 | – | – | 2024 |
| Encsencs | 210 | 40 178 | 15,2 | 2020 |
| Göncruszka | 210 | 8 558 | 3,2 | 2019 |
| Tatárszentgyörgy | 210 | 33 902 | 13,1 | 2022 |
| Ura | 209 | 25 352 | 9,4 | 2021 |
| Gulács | 203 | 29 681 | 11,2 | 2018 |
| Gyüre | 203 | – | – | 2023 |
| Nyírcsászári | 199 | – | – | 2024 |
| Tiszacsermely | 192 | 29 354 | 11,1 | 2019 |
| Remeteszőlős | 191 | 25 240 | 10,0 | 2022 |
| Beregdaróc | 189 | 27 086 | 10,2 | 2020 |
| Tiszakerecseny | 185 | 31 229 | 11,8 | 2020 |
| Kővágóörs | 184 | 24 329 | 9,2 | 2017 |
| Gemzse | 183 | 30 992 | 11,7 | 2020 |
| Komoró | 172 | 28 205 | 10,7 | 2020 |
| Aldebrő | 161 | 20 612 | 7,8 | 2019 |
| Lácacséke | 157 | 20 097 | 8,0 | 2021 |
| Semjén | 155 | 18 577 | 7,0 | 2019 |
| Nábrád | 154 | 31 556 | 12,5 | 2020 |
| Tiszaszalka | 153 | 27 060 | 10,2 | 2022 |
| Zalaszántó | 149 | 14 345 | 5,3 | 2018 |
| Vámosatya | 147 | 31 208 | 11,8 | 2020 |
| Nyírparasznya | 144 | 29 853 | 11,8 | 2021 |
| Nagyrozvágy | 138 | 22 188 | 8,4 | 2019 |
| Tiszaadony | 138 | 3 974 | 11,0 | 2023 |
| Erdőkövesd | 134 | 27 016 | 10,2 | 2020 |
| Tiszaszentmárton | 134 | 16 734 | 6,3 | 2019 |
| Balatonrendes | 133 | 33 820 | 12,8 | 2018 |
| Eperjeske | 115 | 17 336 | 6,5 | 2019 |
| Körösújfalu | 114 | – | – | 2024 |
| Eplény | 100 | 13 892 | 5,2 | 2018 |
| Karos | 100 | 10 063 | 3,8 | 2019 |
| Kisszekeres | 99 | 21 941 | 9,0 | 2021 |
| Hermánszeg | 98 | 16 726 | 6,6 | 2021 |
| Újdombrád | 97 | 13 454 | 5,7 | 2021 |
| Tákos | 91 | 18 494 | 7,0 | 2020 |
| Győrvár | 90 | – | – | 2024 |
| Váckisújfalu | 90 | 13 618 | 5,1 | 2018 |
| Váraszó | 84 | 21 745 | 8,2 | 2020 |
| Zsarolyán | 78 | 16 710 | 6,6 | 2021 |
| Márokpapi | 72 | 5 368 | 12,5 | 2020 |
| Darnó | 63 | 9 931 | 3,9 | 2021 |
| Szentantalfa | 60 | 5 771 | 2,2 | 2018 |
| Karakó | 59 | 7 569 | 3,0 | 2022 |
| Balatonhenye | 56 | – | – | 2019 |
| Kisfüzes | 55 | 6 324 | 2,4 | 2020 |
| Nemesborzova | 31 | 4 185 | 1,7 | 2021 |
Húzza oldalra a táblázatot a további oszlopokhoz.
Forrás: GREP Zrt. referenciák, nyilvános térkép, és a GREP cégcsoport referencialistája, 2025. márciusi állapot. Ahol nincs érték, ott a megtakarítás az önkormányzatnál jelentkezik.
Konstrukció
Konstrukció szerinti megoszlás
A 91 magyarországi projekt túlnyomó része klasszikus EPC-szolgáltatásként valósult meg, vagyis önkormányzati forrás és hitel nélkül.
Átadások
Átadott projektek éve
Magyarország és Szlovákia együtt, 2013-tól 2024-ig: tizenkét egymást követő évben adtunk át befejezett projektet.
Nemrég a helyszíneken
Friss fotók a kivitelezésekről
Néhány friss fotó a kivitelezésekről. Ezek a 2025-ös telepítések a fenti, 2025 márciusi állapotot tükröző statisztikában még nem szerepelnek.


Az Ön települése is szerepelhet ezen a listán. Ingyenes hatástanulmányt kérek

